המרת קלטות וידאו מבצע החל מ-25 ש"ח לקלטת

מעבדה מקצועית ממוחשבת להמרת קלטות וידאו לקובץ מחשב. המרת קלטות VHS-C, SVHS, VHS. המרת קלטות מיני דיוי miniDv, המרת קלטות 8 מ"מ מסוגים Video8, HI8, Digital8. המרת גלגלי 8 מ"מ וסופר 8, המרת קבצים מכרטיסי זיכרון, המרת קלטות טייפ אודיו ועוד. מחירון להמרת קלטות בהמשך עמוד זה. המחיר 25 ש"ח עבור קלטת מצלמה עבור 5 קלטות ומעלה מאותו סוג. 

יתרונות המרת קלטות בשיאון מחשבים

 • המרה איכותית - המרת קלטת וידאו מתבצעת ע"י ממיר DV מקצועי, מוביל בתחומו, לקבלת איכות מקסימאלית. לעומת מכשיר וידאו משולב צורב או ממיר USB או כרטיס PCI כלשהו שנחשבים פחות איכותיים ולא מקצועיים. 
 • שירות אישי, אחראי ומקצועיניתן ע"י שיאון חיים, מומחה להמרת קלטות וידאו ובעל וותק בתחום משנת 2004 באופן יום יומי.
 • עריכה בסיסית חינם - חיתוך קטעים ריקים או לא רצויים (בהגבלה), איחוד קלטות לפי בקשה, הקלטת קטע מסויים מהקלטת. 
 • המרת שיטות שידור חינם - משיטת שידור NTSC אמריקאי לישראלי PAL או להיפך.
 • שליח עד הבית - בחינם או בהנחה תלוי בכמות הקלטות ובמקום. שרות לכל הארץ. אפשרות לקבל בחזרה בנקודת מסירה ליד הבית. אפשר גם למסור ולקבל בפתח תקווה ברחוב ההסתדרות 13.
 • תאימות ליוטיוב - ההמרה לקבצי וידאו שמתאימים להעלאה ל- YOUTUBE.
 • חיתוך קטעים- הלקוח יקבל תוכנת מחשב פשוטה שמאפשרות חיתוך הקובץ לקובץ חדש לפי זמן התחלה וסיום .
 • תשלום ואחריות - התשלום בסיום העבודה. אחריות מלאה על העבודה.
 • הגבלות לא ממירים קלטות בעלות תוכן למבוגרים. מעבדה שומרת שבת.
לפרטים ניתן להתקשר לשיאון : 

0544-869-563  , ניתן גם ב-sms ווצאפ או מייל sionpc@gmail.com . עדיפות לווצאפ.


שלבי ביצוע המרת קלטות 

שלב א: לכידה למחשב ע"י ממיר DV מקצועי מוביל בתחומו (חיצוני לא usb). 

שלב ב: עריכה בסיסית והמרה ממוחשבת לא בזמן אמת מחומר הגלם כולל בקרת איכות. 

שלב ג: בדיקת הקבצים קול ותמונה, ביצוע תיקון או המרה חוזרת אם צריך.

שלב ד: ביצוע גיבוי של הקבצים לפחות לשבוע אחרי שהלקוח מקבל הקבצים.

שלב ה: נשלח ללקוח קישור של צילומי מסך של הקבצים, פרוט אורך כל קלטת, קבצים לדוגמא והחשבון.

אפשרויות תשלום: אשראי, אפליקציה bit , אפליקציה pay, אפליקציה paybox, העברה בנקאית (ניתן לאסוף עד שמתעדכן), מזומן (יש הנחה למזומן). תשלום באשראי לא בכל עסקה. יש מגבלות בתשלום באפליקציה. קבלת עבודה רק אחרי שתשלום מאושר סופית. בהעברה בנקאית אחרי שהעברה מתעדכנת.

משלוח בסיום העבודה- לבטיחות מרבית קבצי ההמרה נשארים לגיבוי בשיאון מחשבים עד שהלקוח מקבל הקבצים.   

ניתן להשיג אצלנו במחירים טובים דיסק און קי usb3.0  בגדלים 16gb, 32gb, 64gb, 128gb וגם microsd 32gb כולל מתאם usb, דיסק קשיח חיצוני 1tb ,2tb  ועוד.


סריקת תמונות, נגטיבים ושקופיות - החל משקל לתמונה אחרי הנחת כמות.

מחירון המרת קלטות וידאו 2020 

המחירים לקלטות כוללים עריכה בסיסית ומע"מ. המחירון עבור המרה לקובץ מחשב על דיסק קשיח חיצוני USB או דיסק און קי שמצרפים או שרוכשים בנפרד . 

המרת קלטת מצלמה  8mm, HI8, Digital8 (לא גלגל)

25 ש"ח לקלטת בהמרת 5 קלטות ומעלה אחרת 40 ש"ח לקלטת אחת או 30 ש"ח ל-2 עד 4 קלטות. ללא הגבלת אורך הקלטה.

המרת קלטת מצלמה miniDv מיני דיוי

25 ש"ח לקלטת בהמרת 5 קלטות ומעלה אחרת 40 ש"ח לקלטת אחת או 30 ש"ח ל-2 עד 4 קלטות. ללא הגבלת אורך הקלטה.

המרת קלטת מצלמה VHSC (לא VHS)

25 ש"ח לקלטת בהמרת 5 קלטות ומעלה אחרת 40 ש"ח לקלטת אחת או 30 ש"ח ל-2 עד 4 קלטות. ללא הגבלת אורך הקלטה.

המרת קלטת וידאו רגילה VHS או SVHS 

30 ש"ח לקלטת עד שעתיים ורבע בהמרת 5 קלטות ומעלה תוספת 10 ש"ח לכל שעתיים ורבע נוספות או חלקן  40 ש"ח לקלטת עד שעתיים ורבע בהמרת קלטת אחת. 35 ש"ח לקלטת עד שעתיים ורבע בהמרת 2 עד 4 קלטות.

המרת גלגל סרט 8 ממ ו-סופר 8 ממ עם או בלי קול

החל מ 40 ש"ח לגלגל - המחיר בהתאם לכמות הסרטים לגודלם ולמצב הפיזי. המחיר 40 ש"ח לגלגל קטן עד 4 דקות בהמרת 10 גלגלים ומעלה.

המרת קלטת טייפ אודיו רגילה

25 ש"ח לקלטת בהמרת 5 קלטות ומעלה אחרת 40 ש"ח לקלטת אחת או 30 ש"ח ל-2 עד 4 קלטות. ללא הגבלת אורך הקלטה. הנחה לכמות.

המרת דיסק CD או DVD

12 ש"ח בהמרת 10 דיסקים תקינים ומעלה. 

המרת קבצי מחשב מכרטיס זיכרון  

40 ש"ח בהמרת 90 דקות לקובץ אחד. הצעת מחיר לכמות.

הערות למחירון

 1. אפשרות להנחה לכמות - לא בכל מצב יש הנחה לכמות - תלוי בסוג ההמרה, סוג הקלטות וכמות הקלטות (שאינם ריקות) פרטים בטלפון. בדיקת קלטת ריקה או לא תקינה 5 ש"ח.
 2. המרת שיטות שידור PAL או NTSC . עבור SECAM יש ליצור קשר לאפשרות המרה.
 3. קלטות MINIDV שצולמו במצלמת HD יש ליצור קשר לאפשרות המרה ומחיר.
 4. מחיר ההמרה עבור קלטת בשיטת שידור אחת ו/או צולמה במצלמה אחת ו/או צולמה בשיטת צילום אחת. לכן כאשר ישנן שתי שיטות שונות על אותה קלטת החיוב הראשוני עבור השיטה הראשונה/הקטע הראשון בקלטת ועבור הקטע השני יתכן שהלקוח יחויב כקלטת נפרדת. כאשר הלקוח יקבל הודעה על כך לפני הביצוע של הקטע השני. זמן ביצוע במצבים אלו עשוי להתארך. שיטות שונות לדוגמא: PAL ו-NTSC , דיגיטל 8 ו-HI8 .
 5. דיסק קשיח או דיסק און קי מספיק גדול שניתן מראש ביחד עם הקלטות, או על דיסק קשיח חדש בתשלום שיסופק ע"י שיאון. אופציה לצרוב כקובץ מחשב על DVD או כסרט DVD . בדיסק קשיח שניתן מראש צריך שיהיה מקום פנוי ומפורמט לא ב-FAT32 מאחר שאז לא ניתן להעתיק קבצים מעל 4 גיגה. (יש אופציה לבצע תהליך גיבוי ופירמוט ל-NTFS והחזרת המידע בתשלום)
 6. מבצע המרת קלטות בחינם ו/או כסף מזומן תמורת מצלמת וידאו ישנה או מכשיר וידאו ישן - פרטים בטלפון או בווצאפ. מצלמות מיני דיוי ו-8 מ"מ SONY  דיגיטליות DCR וגם TRV . לא ישנים מידי.  מכשירי וידאו JVC, פיליפס, LG ועוד.
 7. קלטת ריקה בדיקה 5 ש"ח או 15 ש"ח אם הלקוח מסר סה"כ קלטת אחת להמרה.  קלטת ריקה היא קלטת ללא הקלטה בכלל או פחות מ-10 שניות. 
 8. המרת קבצי מחשב מכרטיס זיכרון - או מדיסק קשיח. שליחה דרך האינטרנט יתכן בתוספת מחיר. קבצים ברזולוציה מעל 720-576 תהיה בתוספת מחיר שתינתן מראש.
 9. לא ממירים קלטות עם תכנים לא הולמים כלשהם.

יתרונות המרה לקובץ מחשב - ניתן לצפות בקלות בכל מחשב או סטרימר, קל מאוד לגבות או לשתף, נוח לעריכה, לא נשרט כמו DVD, אין הגבלת גודל קובץ כמו ב-DVD, מחיר המרה נמוך יותר,לא פחות איכותי מ-DVD ואפשרות העברה ל-DVD בעתיד במקרה הצורך.
ניתן לקבל את הקבצים על דיסק קשיח חיצוני או פנימי של הלקוח שניתן מראש או על דיסק קשיח חדש.

יתרונות נוספים בהמרת קלטות אצל שיאון 

איכות מקסימאלית - בשלב ראשון מתבצעת המרה לקובץ DV באיכות המקסימאלית האפשרית. במחשב מתבצעת ההמרה ע"י התוכנות והמקודדים המתקדמים בשוק לפורמט הדיגיטאלי המבוקש, לבסוף מתבצעת הצריבה על מדיה איכותית. בשיטה זו מובטחת איכות המרה אופטימלית לקובץ המחשב או ל-DVD לעומת השיטה הנפוצה של המרה בעזרת מכשיר משולב שכולל צורב ונגן קלטות מובנה. זו שיטה שנחשבת מהירה לביצוע מאחר ובשלב אחד מקבלים את דיסק הפלט אך אינה נחשבת איכותית ומקצועית.

מחיר טוב - אנו דוגלים במחיר אטרקטיבי עם שמירה על איכות ומקצועיות.
הורדת פס תחתון - בהמרה מאנלוגי לדיגיטלי נוצר פס אופקי קטן פגום בתחתית התמונה כתוצאה מההמרה. בשיאון מחשבים מעלימים פס זה לפני יצירת ה-DVD או הקובץ.

חיתוך קטעים - המחיר כולל חיתוך קטעים ריקים, או קטעים לא רצויים לפי בקשת הלקוח (מוגבל ,פרטים בטלפון). המרת NTSC ל-PAL במקרה הצורך כלול במחיר. 

ציוד המרה מקצועי - ממיר DV מקצועי מוביל בתחומו שמוחובר למחשב Inte 64bit מתקדם - לא חוסכים בזמן קידוד על חשבון איכות הסרט. 

שירות מהיר - אפשרות להתחייבות ללוח זמנים מהיר בתוספת מחיר או ללא תוספת. תלוי בזמן המסירה ובסוג הקלטות. אפשרות לזמן ביצוע מהיר במיוחד להמרת כמות גדולה של קלטות מצלמה.

דרכי קבלת ההמרה

סוגי קבצים שניתן להמיר (קלט)  -  mpg, avi divx, mp4, mov, avi-dv, wmv. flv, AVCHD, VOB,  mod, mkv, ועוד
סוגי קבצים שניתן לקבל (פלט)  -  mpg, avi divx, mp4, mov, avi-dv, wmv , AVCHD, VOB,  mod, mkv, סדרת תמונות, קובץ אודיו, ועוד.