שחזור מידע מקצועי מ-200 ש"ח

  • אין מידע אין תשלום - התשלום לאחר שחזור מידע מוצלח של המידע המבוקש. פרט לעלות בדיקה וניסיון שחזור. (הערה 6 ).
  • שרות מקצועי - ע"י שיאון, מומחה ובעל ניסיון רב בשחזור מידע והצלת נתונים. בוגר מדעי המחשב בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. 
  • עלות בדיקה - עלות טיפול ובדיקה עבור שחזור מידע החל מ-20 ש"ח. תינתן הצעת מחיר לבדיקה או ניסיון שחזור לפני שהלקוח מוסר המדיה. (הערה 6 ).
  • שמירת סודיות - באופן המקסימלי, פרוט להלן.
  • המשך עבודה - אפשרות לצילום המדיה (העתק של כל הביטים). מאפשר ללקוח להמשיך לעבוד על המדיה. בתוספת מחיר ורק בשחזור מידע לוגי.
  • שליח לאיסוף והחזרה - בתשלום. יש לארוז היטב את המדיה. דיסקים קשיחים יש לעטוף בחומר רך בעובי 5 ס"מ לפחות מכל כיוון.
  • שרות מוסף - פרוט להלן.
  • מחיר קבוע מראש אין הפתעות במחיר.

מחירון  שחזור מידע

סוג תקלהעלות שחזור המידע
1.תקלה לוגית בלבד- כאשר הדיסק קשיח/מדיה/מחשב תקין לחלוטין. שחזור כתוצאה ממחיקה או פרמוט בטעות וכו'. פרט להצפנה (הערה 3)200 ש"ח  עד 100 קבצים בגודל כולל  עד 1 גיגה (במקרה זה יש לציין מראש מה המידע המבוקש אחרת מינימום 300 ש"ח אם הדיסק מכיל יותר). 300 ש"ח עד 300GB ללא הגבלת מספר הקבצים. תוספת 50 ש"ח עבור כל 100GB נוספים או חלקם. אפשרות להנחה לכמות מידע גדולה.  (ראה הערות) . קבלת המידע לדיסק קשיח נוסף תקין (הערה 2)
2.תקלה אלקטרונית בלוח האלקטרוני של הדיסק קשיח. 400 ש"ח  לדיסק קשיח בגודל עד 320GB. עבור תיקון הלוח הקיים או ע"י לוח אלקטרוני שבמלאי. שחזור מוצלח יהיה ביצוע העתק מדויק, CLONE , של הדיסק הפגום לדיסק קשיח תקין או העתקת המידע כמו שהוא. במידה ואין אפשרות לתקן ואין לוח מתאים במלאי תינתן הצעת מחיר להזמנת לוח מתאים.     (הערה 5) .
 3.תקלה מכנית בדיסק קשיח  (לא בכל המקרים אנו מטפלים במקרה זה.)400 ש"ח עד 300GB ללא הגבלת מספר הקבצים. תוספת 50 ש"ח עבור כל 100GB נוספים או חלקם. אפשרות להנחה לכמות מידע גדולה. התשלום בעת קבלת מידע משוחזר עבור אותו מידע בלבד. 
 4. תקלה מכנית בדיסק קשיח שלא מטפלים (שחזור בחברה חיצונית)
 הלקוח יקבל המלצה לטיפול בחברה חיצונית מומלצת.  הבדיקה חינם. המשלוח 35 ש"ח.

הערות ותנאים למחירון :

1. בסוג תקלה 1 ו-3 חישוב המחיר הינו לפי כמות המידע שהלקוח צריך מתוך תוצאת השחזור. ההנחה הראשונית היא שללקוח יש צורך בשחזור מידע או בהצלת מידע לכן במידה והלקוח אינו צריך מידע מהדיסק (בשל טעות או שלא היה בטוח אם יש מידע) יחויב הלקוח בעלות השחזור שמפורטת בטבלה או עלות 150 ש"ח מינימלית לפי הערך הגבוה. 

2. קבלת המידע המשוחזר אינה ע"י הדיסק שממנו בוצע השחזור אלא על דיסק קשיח תקין שהתקבל מראש (או בשלב שני, העתקה לא במקום) ע"י הלקוח או ע"י דיסק חדש בתשלום. (החזרת המידע לדיסק שממנו בוצע השחזור אינה מומלצת ואפשרית בתקלה לוגית כאשר מבוצע לפני העתק CLONE בתשלום של הדיסק שממנו בוצע השחזור.

3. בסוג תקלה 1, כאשר השחזור לא הצליח אבל בתוצאת השחזור יצא חומר גלם של קבצים רבים מאותו סוג של הקובץ המבוקש שיתכן שבחלק מהם קיים המידע המבוקש. הלקוח יבחר אם לקחת המידע כמו שהוא ולשלם. ניסיון איתור/מיון מתוך החומר גלם כרוך בתשלום נוסף לפי הצעת מחיר שתינתן .

4. בשחזור והצלת קבצים מוצפנים תינתן הצעת מחיר נפרדת.

5. בסוג תקלה 2 המחיר שבטבלה הוא כאשר יש במלאי לוח מתאים או במידה וניתן לתקן הלוח הקיים. אם לא ניתן לתקן ואין לוח אלקטרוני במלאי תינתן הצעת מחיר להזמנת לוח אלקטרוני. בכל מקרה התשלום עבור הוצאת המידע בלבד ואינו כולל הלוח האלקטרוני שהוזמן או שבמלאי שבעזרתו בוצע השחזור.

6. עלות הבדיקה וניסיון שחזור - עלות טיפול ובדיקה החל מ-20 ש"ח. תינתן הצעת מחיר לבדיקה או ניסיון שחזור לפני שהלקוח מוסר המדיה. עלות הבדיקה וניסיון השחזור מושפע בין היתר מהסיכויים שיש מצב שלא ניתן לשחזר כמו במקרה שנמחק מידע חשוב ולאחר מכן נעשתה כתיבה משמעותית של מידע חדש או שהלקוח אינו בטוח אם צריך לשחזר מאותה מדיה.

7. בסוג תקלה 3 במקרים שאנו לא מטפלים תינתן המלצה לביצוע השחזור בחברת שחזור מידע אחרת.

8. שחזור מידע יוגדר כהוצאת המידע המבוקש מהמדיה שמסר הלקוח בכל דרך אפשרית. עלות השחזור היא "מחיר קבוע" ידוע מראש ואין עלות לניסיון השחזור לכן לא תינתן תוספת מחיר לשחזור מורכב שמצריך שעות עבודה רבות וגם לא תינתן הנחה לביצוע שחזור מידע מוצלח שהתבצע כתוצאה משחזור פשוט כלשהו או מהיר יחסית. בסוג תקלה 3 במידה והלקוח מבקש לקבל מידע ששוחזר לפני שהשחזור הסתיים אזי מחיר השחזור עבור אותו מידע בלבד. ועבור שאר המידע תהיה תוספת מחיר באישור הלקוח.

9. במידה ובוצע ניסיון שחזור מידע ממספר מדיות, כאשר המידע שוחזר בהצלחה מאחת המדיות, המחיר יחושב לפי עלות שחזור הגבוהה מבין המדיות שהתקבלו בתוספת עלות ניסיון שחזור לכל מדיה מעבר לראשונה לפי הערה 5 לעיל .

10. בתקלה מכנית כאשר בחלק מתוצאת השחזור ישנו קובץ פגום שמצריך תיקון כגון קובץ מייל PST. תנתן הצעת מחיר נפרדת לתיקון הקובץ. 

11. לוח זמנים צפוי לביצוע השחזור ינתן בד"כ בתחילת התהליך. עבור עבודות דחופות יתכן תוספת מחיר באישור הלקוח.


 

שחזור מידע מכל סוגי המדיה - דיסק קשיח, זיכרון FLASH, מצלמות, כרטיסי זיכרון, DVD ו-CD, דיסקטים ועוד.

שחזור מידע מכל סוגי מערכות ההפעלה DOS, Windows, Vista, OS2 , Linux, Apple Macintosh ועוד.

שחזור מידע לאחר טעויות משתמש - שחזור קבצים שנמחקו, מידע נעלם, פירמוט מלא, דריסה ע"י GHOST, וירוסים ועוד.

שחזור מידע כתוצאה מנפילת מערכת ההפעלה - כתוצאה מסקטורים פגומים בדיסק הקשיח או כל סיבה אחרת.

שחזור מידע ממערך דיסקים רייד RAID - כתוצאה מנזק לוגי או פיסי. מחיר השחזור שווה למחיר בטבלה כפול מספר הדיסקים במערך. למעט מערך RAID 1 MIRROR שאז חיוב עבור דיסק אחד במידה וכל המידע יצא מדיסק אחד.

שחזור מידע מדיסקים לא מזוהים Seagate 7200.11/12/ES - תקלה נפוצה שגורמת לדיסק להיות לא מזוהה.

התמחות בתיקון קבצים פגומים - מסמכי אופיס, קבצים מכווצים, תמונות, אימיילים outlook, outlook express, pst, dbx ועוד.

שחזורי סיסמאות - סיסמת משתמש WINDOWS, סיסמאות בקבצים, סיסמאות BIOS במחשבים ניידים ונייחים, קריאת ססמה מציפ אבטחה ועוד.


מחיר קבוע

מחיר השחזור קבוע עבור מדיה אחת - דיסק קשיח אחד או כרטיס זיכרון אחד וכו'. כמות המידע לצורך תשלום תימדד ע"פ כמות המידע שהלקוח מעוניין לקחת. המידע המשוחזר יועתק לדיסק קשיח תקין של הלקוח שניתן מראש או תוך כ-48 שעות מזמן הבאתו. או ייצרב על דיסקים DVD, צריבת 4 דיסקים DVD חינם (כ-16 גיגה), כל צריבה נוספת תוספת 10 ש"ח . 

שיטת שחזור המידע

קריאה בלבד - השחזור מתבצע בפעולות של קריאה בלבד מהמדיה (פעולות של כתיבה יכולות להחמיר את המצב) בשיטות המתקדמות ביותר הקיימות. השחזור מתבצע ע"י שיאון, מומחה לשחזור מידע ובעל ניסיון רב בתחום. 
אימות נתונים - לאחר שיחזור ראשוני מתבצעת בדיקת התקינות של המידע ואימות טלפוני עם הלקוח. במידת הצורך ישלח ללקוח דרך האמייל קטלוג מפורט של תוצאת השחזור שיפתח ע"י תוכנה ייעודית. במידה ותוצאת השחזור אינה 100 אחוז הצלחה, מתבצעות פעולות שיחזור נוספות בשיטות מתקדמות עד לקבלת אחוז השחזור המקסימאלי האפשרי. בסיום השחזור הלקוח מאמת את המידע המשוחזר ורק אז מתבצע התשלום.

דרכי קבלת והחזרת המדיה לשחזור

שרות מוסף

פרוק והרכבה -  של הדיסק קשיח מהמחשב, כולל מחשב נייד בתוספת מחיר נמוכה 20 עד 50 ש"ח.

פרמוט המחשב והתקנת מערכת לשחזור וגיבוי - במקרה ששחזור המידע נעשה מהדיסק הקשיח של מערכת ההפעלה. באישור של הלקוח לאחר שחזור מוצלח של המידע. תינתן התקנה מחודשת של מערכת ההפעלה ופרמוט המחשב כולל מערכת לשחזור וגיבוי  שמאפשרת שחזור כונן Cמחיצת מערכת ההפעלה, מקובץ Image באופן עצמאי במקרה תקלה, וליצירת קובץ Image של מחיצה C במצב נתון. המערכת ניתנת להפעלה גם מדיסק חיצוני וגם מתוך מערכת ההפעלה. רק 200 ש"ח . לחץ כאן לקבלת פרטים נוספים לשרות זה.

שמירת סודיות

שיאון מחשבים מחויבת לפרטיות המידע של הלקוח באופן המחמיר ביותר.

השמדת מידע -  לאחר שהלקוח וידא שכל המידע ברשותו מתבצעת השמדת נתונים של הלקוח.

לפרטים נוספים:  03-9042422  , נייד 054-4869563 ,  sionpc@gmail.com