מעבדת מחשבים

מחירון מעבדת מחשבים

 שרותתאור מחיר
 פרמוט מחשב נייח התקנת מערכת הפעלה, דריברים ותוכנות עזר. 200 ש"ח 
 פירמוט מחשב ניידכנ"ל 250 ש"ח 
 גיבוי מידע גיבוי מידע מלא של המידע במחשב לצורך פירמוט החל מ- 100 ש"ח 
בדיקת מחשבהבדיקה חינם במידה ומתבצע תיקון בתשלום 80 ש"ח
 שעת יעוץ
 400 ש"ח
  • מערכת גיבוי ושחזור מאפשרת פרמוט אוטומטי באופן עצמאי.
  • שרות מקצועי ואמין ע"י שיאון, מומחה עם ניסיון מעל 15 שנים בתחום החומרה והתוכנה. בוגר מדעי המחשב בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. 
  • תיקוני חומרה - הצעת מחיר לא מחייבת לתיקון. 
  • שרות שליחים

תהליך העבודה

התקנת המערכת מחדש - גיבוי מלא של כל המידע הקיים במחשב (גיבוי כפול) . פירמוט הדיסק קשיח לשתי מחיצות C ו-D, התקנת מערכת ההפעלה מחדש (ברישיון מקורי של הלקוח), דריברים, תוכנות אבטחה, תוכנות ספציפיות של הלקוח ע"פ בקשה כמו אימיול, סקייפי, מסנגר ועוד. בסוף ההתקנה ניצור קובץ Image של מחיצה C שישמר במחיצה D. במהלך ההתקנה יוגדרו כל תיקיות המידע להיות בכונן D :המיסמכים שלי, שולחן העבודה, מועדפים, אימיילים, וכו'

התקנת מערכת לשחזור - מאפשרת שחזור כונן C מקובץ Image באופן עצמאי במקרה של תקלת תוכנה כלשהי בעתיד (וירוס, מחשב עובד לאט וכו'). השחזור מביא את  את המחשב במדויק, ביט לביט, למצבו לאחר התקנת המחשב מחדש כאשר כל קבצי המידע נשמרים בכונן D. המערכת ניתנת להפעלה גם מדיסק חיצוני וגם מתוך מערכת ההפעלה.

הדרכה מלאה - לשימוש במערכת השחזור והגיבוי במקרה של תקלת תוכנה כלשהיא. ולתחזוקה שוטפת של המחשב.

אחריות - 3 חודשים לתקלות תוכנה במעבדה. בתנאי שלא נגרמו כתוצאה מוירוסים, שימוש לא נכון או תקלת חומרה.

מערכת גיבוי ושחזור

לאחר התקנה חלקה של מערכת ההפעלה, התוכנות הנלוות, הגדרות האימייל וכו', אנו נבצע העתק מושלם, ביט לביט, של המחיצה C בדיסק הקשיח בה יושבת מערכת ההפעלה. ההעתק זה ישמר בקובץ Image מכווץ במחיצה D. בעתיד, במקרה של תקלה כלשהיא שהלקוח לא יצליח להתגבר עליה, תהיה לו האפשרות לחזור למצב ההתחלתי, המצב שבו יצרנו את ה-Image, באופן עצמאי ותוך מספר דקות, בעזרת דיסק החרום וקובץ ה-Image. מאחר ופעולת השחזור מפרמטת את כונן C, במהלך ההתקנה החלקה של המערכת יוגדרו מלכתחילה כל תיקיות המידע: המסמכים שלי, דואר אלקטרוני, שולחן העבודה, תיקיית מועדפים וכו' להיות בכונן D. בכל מקרה, דיסק החרום מאפשר העתקה של קבצים מכונן C לכונן D לפני ביצוע פעולת השחזור. גם המחשבים האמינים ביותר חשופים לתקלות שאינן תלויות במחשב עצמו, למשל טעויות הפעלה, נזקי וירוסים, התקנות כושלות, באגים בתוכנות, שינויי הגדרות חומרה ועוד. הפתרון מבטיח שהמחשב יתפקד בצורה אופטימאלית בכל עת ומונעת ריצות תכופות למעבדת תיקונים, בזבוז זמן וכסף וכאבי ראש מיותרים, הפחתה משמעותית של עלויות תחזוקה, מניעת דעיכת ביצועי המחשב, הגנה מפני וירוסים ותולעי מחשב, הגנה מפני פעילות עוינת (פעילות האקרים) ועוד. בניגוד לפיתרונות אחרים הפיתרון אינו מאט את פעולת המחשב מאחר והוא אינו עובד ברקע אלא רק במקרה הצורך:  יצירת קובץ Image או שיחזור מקובץ Image.


שרות מקצועי ומהיר

שרות מקצועי - ניתן ישירות ע"י שיאון חיים, עוסק מורשה,בעל  ת"ר B.S.c במדעי המחשב.

שרות מהיר - סיום עבודה תוך 24 שעות ברוב המיקרים . אפשרות לשרות מהיר יותר בתוספת מחיר.

לפרטים נוספים:  03-9042422  , נייד 054-4869563 , sionpc@gmail.com