צור קשר ודרכי מסירה

0544-869-563  , ניתן גם ב-sms ווצאפ 

מייל sionpc@gmail.com

שעות פעילות א-ה 9:00-20:00  ו - 9:00-13:00 . אם אין מענה ניתן לשלוח הודעה.

דרכי מסירה וקבלה בחזרה  

1. ע"י השליח הראל - שליח עם רכב מהיום להיום (אם מבצע איסוף מהלקוח מוסר לשיאון באותו יום) אזורים: אזור גוש דן, אזורי כביש החוף וכביש 4 בין קיסריה לגוש דן, אזור עפולה ובית שאן. מאחר ולהראל יש רכב גדול הראל מבקש שיצאו אליו. לא כל יום הוא מצליח. שעות איסוף בד"כ 9 עד 14 , מתקשר לפני בואו ומגיע אם נמצאים.

2. מסירה בנקודת המסירה ברחוב ההסתדרות 13 פתח תקווה - נקודת מסירה בלבד. מסירת חבילה ורישום שם וטלפון בלבד. נא ליצור קשר עם שיאון לפרטי העבודה לפני המסירה. פתוח בד"כ: א ב ד ה 9:00-18:30 ג 09:00-14:00 , ו 9:00-13:00. חנות אלקטרונז, מרדכי או ראובן. (נא לא להתקשר למספר של אלקטרונז). יש לציין עבור שיאון מחשבים. נא להודיע אחרי המסירה לשיאון.

3. שרות שליחים ציטה משלוחים - ע"י שליח לכל הארץ באיסוף והחזרה. מעקב באמצעות הודעות SMS משירות Cheetah.

4. מסירה בחזרה בכ-950 נקודות מסירה - שירות Cheetah Shops חוסך זמן יקר, אינו מצריך תיאום מראש ומאפשר ללקוח לאסוף את המשלוח במועד הנוח לו ביותר. מרכזי Cheetah Shops פועלים ברציפות לפחות 6 ימים בשבוע, 12 שעות ביום – דבר המקנה ללקוחותיך זמינות גבוהה במיוחד באיסוף החבילה. באמצעות הודעות SMS משירות Cheetah Shops מתעדכנים בכל שלב ושלב בדבר המשלוח וכאשר הוא מגיע למרכז האיסוף של Chita Shops הנבחר, מתקבלת אצל הלקוח הודעת SMS עם כתובת ושעות פתיחת המרכז. מפת נקודות מסירה:
https://chita-il.com/run10/map_public.html .

הערות 

1. ניתן לקבל במייל פרוט הזמנה/הצעת מחיר לפני מסירת/שליחת העבודה
2. כאשר יש ציפייה לביצוע העבודה תוך פרק זמן מסוים  יש לבקש לציין בהזמנה, לפני מסירת העבודה, את מועד סיום העבודה המבוקש ודרך קבלת העבודה המועדפת. כמו כן יש לקחת בחשבון שדרכי המסירה והקבלה משפיעים על מהירות הביצוע.