עריכת קליפ לבר מצווה, בת מצווה מבצע מ-600 ש"ח

עריכת קליפ לבר מצווה, בת מצווה,  יום הולדת, יום נישואין, חתונה או כל ארוע ...
עריכה מקצועית באיכות FULL HD  עריכת קליפ מרגש ומושקע להקרנה בארוע שלכם. בשילוב קטעי וידאו ותמונות שלכם, אפקטים, מוסיקת רקע, כותרות, כתוביות, קריינות ועוד
כאשר הלקוח מכין מראש את חומר הגלם בצורה מסודרת ניתן לקבל קליפ ברמה גבוהה ובמחיר נמוך.
שרות עד הבית או דרך האינטרנט - ע"י שליח מיוחד או דרך האינטרנט (ע"י שרות גוגל דרייב או Dropbox), או מסירה בשיאון מחשבים בפ"ת. 
שרות המרת קלטות וסריקת תמונות – לצורך שילוב בעריכת הקליפ. החל מ-18 ש"ח לקלטת והחל מ-70 אגורות לתמונה
אפשרות לקבל ב-DVD וגם קובץ מחשב וגם דרך האינטרנט. 

שלב א - איסוף חומר הגלם ובניית סקיצה - ע"י הלקוח.

איסוף כל התמונות וקטעי הוידאו הרלוונטיים  ניתן לצלם קטעי וידאו קצרים של ברכות. בשיאון מחשבים ניתן לבצע המרת קלטות וידאו וסריקת תמונות באיכות גבוהה ובמחיר נמוך. בחירת הסדר של התמונות וקטעי הווידאו נעשה מראש ע"י הלקוח. שמות הקבצים יהיו ממוספרים לפי סדר הופעתם בקליפ. התאמת כתוביות, כותרות ומוסיקת הרקע.

שלב ב - מסירת החומר

מסירת חומר הגלם לעריכה ניתן לבצע בכמה אופנים:
1. דרך האינטרנט - במידה וכל החומר דיגיטלי , ע"י שרות כמ Jumbomail , גוגל דרייב או דרופבוקס. - בשליחת תמונות יש ליצור קובץ ZIP לכל התמונות ולהעלות לאינטרנט בעזרת שרות כמו גוגל דרייב ואז לשלוח ל- sionpc@gmail.com
2. ע"י שליח מיוחד עד הבית ברוב הארץ. כרוך בתשלום.
3. מסירה בפתח תקווה.

שלב ג - עריכה, תיקונים וקבלת הקליפ

עריכה מקצועית של כל החומר לקליפ מרגש ומושקע בסיום העריכה ישלח דרך האינטרנט לינק להורדה/צפייה ישירה של הקליפ. את הקליפ המוגמר ניתן לקבל צרוב על דיסק וגם דרך האינטרנט ע"י שליחת לינק להורדה. 
אפשרויות תשלום - PAYPAL, העברה לחשבון או מזומן.

לא עובדים בשבת - שומרים הזכות שלא לבצע עריכה של קליפים בעלי תוכן בעייתי מבחינה מוסרית/ערכית או כל סיבה אחרת שנראה לנכון.